Kampinis šlifuoklis FEIN CG 15-125 BLP
- Skirtas efektyviam pjovimui bei šlifavimui
- Optimalus aušinimas ir temperatūros kontrolė
- Atsparus dulkėms, galingas, kompaktiškas, ilgaamžis, mažai priežiūros reikalaujantis įrankis
Aprašymas
Variklio apsauga nuo agresyvių keramikos ir mineralinių dulkių.
Puikus galios ir svorio santykis.
Variklis be anglinių šepetėlių, su visiškai uždaru variklio korpusu ir atskirai sumontuota variklio elektronika, pasižymi išskirtiniu tarnavimo laiku.
Integruotas švelnus paleidimas, blokavimo kontrolė, apsauga nuo perkrovos, greičio pasirinkimas, grįžtamojo smūgio kontrolė, antivibracinė rankena ir stabdis užtikrina maksimalų saugumą.
Siaura rankena, kompaktiška konstrukcija ir gerai subalansuotas, mažas įrankio svoris palengvina darbą.
Greito prispaudimo veržlė, skirta greitam šlifavimo medžiagų pakeitimui nenaudojant jokių papildomų įrankių.
Karabinas pritvirtina kampinį šlifuoklį ir neleidžia jam nukristi dirbant aukštyje.
Nauja antivibracinė rankena pagerina sukibimą iki 16 %, palyginti su standartinėmis rankenomis.
Pramoninis kabelis H07, 4 m ilgio.
Specifikacija
| Svoris | 2,3 kg |
| Apsukų skaičius | 3800-9000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 4,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 104,6 dB(A) |
| Galingumas | 1500 W |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | M14 |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Greito užveržimo veržlė, antivibracinė rankena, raktas, apsauginis dangtelis |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 3 mėnesius nuo įsigijimo užregistravus https://warranty.fein.com/ garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
DUK
Taip, FEIN įrankio garantiją galima pratęsti iki 5 metų.
FEIN akumuliatoriniams įrankiams (išskyrus „AccuTec“ pramoninius sprendimus, akumuliatorius ir įkroviklius), užregistravus įrankį, taikoma 3 + 2 metų garantija, t. y. iš viso 5 metų garantija.
Norint pasinaudoti pratęsta garantija, įrankį būtina užregistruoti per 3 mėnesius nuo įsigijimo svetainėje: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija apima: variklį, pavarų dėžę, elektroniką, jungiklį ir susidėvinčias dalis.
Garantija netaikoma: pažeidimams dėl perkrovos, smūgių ar kritimų, taip pat nuimamiems priedams (griebtuvams, rankenoms ir kt.).
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





