
Kampinė šlifavimo mašina FLEX L3406VRG 125
- Lengvas, ergonomiškas dizainas su plona rankena
- Rankena su integruotu, patentuotu veržliarakčiu ir vibracijos slopinimu
- Labai efektyvus ir atsparus variklis užtikrina didesnę galią
Aprašymas
Turi apsaugą nuo pakartotinio paleidimo nutrūkus elektros tiekimui.
Specifikacija
| Svoris | 2,2 kg |
| Apsukų skaičius | 2100-7500 aps./min. |
| Galingumas | 1400 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 325 x 74 x 112 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Šlifavimo apsauga, šoninė rankena, M14 beraktė veržlė, SW 14 suspaudimo flanšas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







