Ekscentrinis šlifuoklis BOSCH GEX 40-150
- Korpusas su autonominiu šlifavimo bloku
- Unikali vibracijos slopinimo sistema
- Šlifavimo pagrindas su universaliomis angomis
Aprašymas
Skirtas paviršių šlifavimui, tarpų šlifavimui, lako šalinimui, galutinei paviršių apdailai ir poliravimui.
Tinka darbui su medžiu, fanera, laku, glaistu, taip pat mineralinėmis ir akrilinėmis medžiagomis.
Tinka naudoti su „Bosch Click & Clean System“ dulkių siurbimo sistema.
Reguliuojamas greitis.
Integruota „Vibration Control“ vibracijos slopinimo sistema ir mikrofiltrų sistema.
Specifikacija
| Svoris | 2,4 kg |
| Apsukų skaičius | 5500-12000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 92 dB(A) |
| Galingumas | 400 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 360 x 443 x 256 mm |
| Disko skersmuo | 150 mm |
| Judesių skaičius | 11000–24000 jud./min. |
| Tipas | Ekscentriniai šlifuokliai |
| Šlifavimo eiga | 2 mm |
| Elektros įtampa | 230 V |
| Standartiniai priedai | Šešiabriaunis raktas, papildoma rankena, mikrofiltų dėžutė, šlifavimo diskas, šlifavimo lapelis |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




