
Juostinė šlifavimo mašina MAKITA 9032
- Kompaktiškas ir lengvas
- Didžiausias šlifavimo gylis - 110 mm
- Sunkiai prieinamoms vietoms pasiekti reguliuojamąją šlifavimo rankeną galima pasukti 100° kampu
Aprašymas
Reguliuojamas greitis skirtingų medžiagų šlifavimui.
Atskirai galima įsigyti 6 ir 13 mm šlifavimo juostas įvairiausiems šlifavimo ir dildymo darbams.
Specifikacija
| Svoris | 1,6 kg |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Galingumas | 500 W |
| Įtampa/dažnis | 230 V/50 Hz |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Tipas | Juostiniai šlifuokliai |
| Juostos matmenys | 9x533 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



