
Ekscentrinis šlifuoklis MAKITA BO6030J lagamine
Išskirtinai maža vibracija, tačiau energingas šlifavimas. Dulkių surinkimo sistema garantuoja švaresnę darbo vietą. Ergonomiškas įrankio korpusas, patogiam darbui. Reguliuojamas greitis, įvairių medžiagų pjaustymui.
Specifikacija
| Svoris | 2,4 kg |
| Apsukų skaičius | 4000-10000 aps./min. |
| Galingumas | 310 W |
| Disko skersmuo | 150 mm |
| Tipas | Ekscentriniai šlifuokliai |
| Šlifavimo eiga | 3 mm |
| Pado skersmuo | 150 mm |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



