
Poliruoklis FLEX PE 14-2 150 532985
- Be šepetėlinis 1400W variklis efektyviam darbui
- Puikiai tinka giliems įbrėžimams pašalinti automobilių, jūrų ir aviacijos sektoriuose
- Paprastas greičio reguliavimas
Aprašymas
Apsauga nuo perkrovos ir pakartotinio pasileidimo.
Patogi ir ergonomiška rankena.
Tolygus greičio reguliavimas ir pastovaus greičio palaikymas.
Pavarų kombinacija mažina triukšmą ir vibraciją.
Integruotas švelnus startas.
Specifikacija
| Svoris | 2,3 kg |
| Apsukų skaičius | 550-1800 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 72 dB(A) |
| Galingumas | 1400 W |
| Disko skersmuo | 150 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 6 m |
| Tipas | Poliruokliai |
| Standartiniai priedai | M14 padas su paminkštinimu |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




