Poliravimo mašina BOSCH GPO 11-180 S, CT
- Didelis našumas dėl 1100 W įėjimo galios ir 900–3800 aps./min
- Komfortiškas dėl vos 2,1 kg svorio
- Tinka pramoninei metalo gamybai ir įbrėžimų pašalinimui nuo motorinių transporto priemonių paviršių
Aprašymas
Ergonomiška rankena ir siauras korpusas patogiam darbui.
Mažiau nuovargio dėl mažos vibracijos ir žemo triukšmo lygio.
Sumontuoti dulkių filtrai prailgina ilgaamžiškumą.
Švelnus startas.
Apsauga nuo perkrovimo.
6 greičio reguliavimo padėtys.
Specifikacija
| Svoris | 2,1 kg |
| Apsukų skaičius | 3800 aps./min |
| Tvirtinimas | M14 |
| Vibracijos lygis | 2,3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Galingumas | 1100 W |
| Rinkinio turinys | Poliravimo pagrindas 180 mm M14, poliravimo kempinės pagrindas 180 mm, papildoma rankena. |
| Tipas | Poliruokliai |
| Pado skersmuo | 180 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







