Stacionarus diskinis pjūklas BOSCH GCO 14-24 J
- Atsparus perkrovoms
- Galingas ir tvirtas
- Tinka net ir sunkiausioms užduotims
Aprašymas
Patentuota sistema užtikrina 20 % ilgesnį disko naudojimą.
Didelis pagrindas su guminiu padu užtikrina stabilumą ant nelygių paviršių.
Puikiai tinka renovacijos darbams, renovuojant išorę ar klojant pamatus.
Galima pjauti plieną, atlikti 45° pjūvius stačiakampiuose ar vientisuose plieno strypuose ir perpjauti armatūrą.
Švelnaus paleidimo funkcija apsaugo nuo staigaus srovės padavimo.
Pjaunamo ruošinio, kurio profilis L, matmenys, kai kampas 0° - 130 x 130 mm, 45° - 115 x 115 mm.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 3800 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 113 dB(A) |
| Galingumas | 2400 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 256 x 520 x 400 mm |
| Disko skersmuo | 355 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 25,4 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Kvadratinio profilio pjovimas | 0º - 119x119 mm, 45º - 110x110 mm |
| Stačiakampio profilio pjovimas | 0º - 100x196 mm, 45º - 107x115 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




