Putplasčio pjūklas BOSCH GSG 300
- Maža vibracija ir žemas triukšmo lygis
- Puikiai tinka pjauti iki 300 mm storio medžiagas
- Parduodama be pjūklelio kreipiančiosios
Aprašymas
Skirta porolonui, klijuotei, mineralinei vatai ir panašioms medžiagoms pjaustyti.
Tiksli pjovimo kreipiančioji (parduodama atskirai).
Specifikacija
| Svoris | 1,6 kg |
| Triukšmo lygis | 80 dB(A) |
| Galingumas | 350 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 245 x 19 x 76 mm |
| Judesių skaičius | 3500 jud./min. |
| Tipas | Polistirolo pjovimo įrankiai |
| Standartiniai priedai | Padas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


