
Siaurapjūklis MAKITA 4350FCTJ
- Galingas ir manevringas
- Greitas ir paprastas pjūklelių keitimas be įrankių
- Ergonomiška gumuota rankena
Aprašymas
Reguliuojamas greitis, įvairių medžiagų pjaustymui.
3-jų pakopų švytuoklinis judesys ir tiesus pjovimas.
Darbinis šviesos diodas.
Elektroninė greičio reguliavimo sistema su tolygaus paleidimo funkcija, garantuoja lygų ir pastovų įrankio veikimą.
Aliuminis korpusas.
Apsauga nuo dulkių ir šiukšlių.
Specifikacija
| Svoris | 2,4 kg |
| Galingumas | 720 W |
| Pjovimo gylis medienoje | 135 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 10 mm |
| Pjūklo eiga | 26 mm |
| Judesių skaičius | 800-2800 jud./min. |
| Tipas | Siaurapjūkliai |
| Standartiniai priedai | Pjūklelių komplektas, plastikinė apsauga. |
| Pakuotė | Plastikinis lagaminas |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Funkcionalumas | Švytuoklės funkcija |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



