
Rankinis diskinis pjūklas MAKITA HS7611
- Tylus darbas, žemas vibracijos lygis – patogu dirbti
- Guolinė konstrukcija užtikrina patvarumą
- Nesukeliantis atatrankos peilis prapjovai platinti
Aprašymas
Kompaktiška forma užtikrina patogų įrankio valdymą ir darbo saugumą.
Specifikacija
| Svoris | 3,9 kg |
| Apsukų skaičius | 5500 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Galingumas | 1600 W |
| Disko skersmuo | 190 mm |
| Velenas | 30 mm |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 65 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 45 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Pjovimas kampu | 0-45° |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



