Diskinis pjūklas FESTOOL HK 85 EB-Plus
- Didelė pjovimo galia ir greitis
- Pjovimo kampo nustatymas nuo 0° iki 60°
- Reguliuojamas pjovimo gylis su įleidimo funkciją
Aprašymas
Kreipiančioji liniuotė padeda pjauti tiesia linija.
Galima daryti išilginius ir skersinius pjūvius.
Galimybė greitai grįžti į pradinę padėtį.
Galima pjauti iki 85 mm storio ruošinius.
Specifikacija
| Svoris | 7,90 kg (be priedų) |
| Apsukų skaičius | 3500 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 103 dB(A) |
| Galingumas | 1900 W |
| Disko skersmuo | 230 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 0 – 86 mm. |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 62/47 mm. |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Dulkių siurbimo jungties skersmuo | 27/36 mm |
| Standartiniai priedai | lygiagreti atrama, 2x pjovimo diskai: 230 x 2, 5 x 30, lagaminas Systainer, veržliaraktis SW 5 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






