
Perforatorius MAKITA HR3012FCJ
- Reguliuojamas greitis
- Pasižymi didele smūgine jėga ir kompaktiška konstrukcija
- 3 darbo režimai: kalimas, gręžimas su kalimu, gręžimas
Aprašymas
LED apšvietimas užtikrina geresnį matomumą darbo metu.
SDS-PLUS kombinuotasis plaktukas gali suktis pagal ir prieš laikrodžio rodyklę.
Integruotas pastovaus greičio mechanizmas bei antivibracinė technologija (AVT), kuri sumažina vibraciją darbo metu.
Specifikacija
| Svoris | 4,7 kg |
| Tvirtinimas | SDS-Plus |
| Triukšmo lygis | 104 dB(A) |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 32 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 30 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo metale | 13 mm |
| Griebtuvas | 1,5-13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone deimantine karūna | 80 mm |
| Smūgio jėga | 3.9 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 3 - gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai |
| Elektros įtampa | 230 V |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti






