
Perforatorius MAKITA HR2670
- Integruotas darbinis LED šviesos diodas
- Galima prijungti prie MAKITA dulkių siurblių
- Galingas ir itin patvarus
Aprašymas
Su griebtuvu, pritaikytu SDS-PLUS antgaliams.
800 W variklis užtikrina 3,0 J smūgio jėgą.
Turi 3 darbinius režimus: gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas.
Skirtas atlikti pačias sudėtingiausias užduotimis.
Greičio fiksavimo mygtukas leidžia dirbti nepertraukiamai ir saugiai.
Kalimo greitis reguliuojamas mygtuko paspaudimu, kuris užtikrina tikslius gręžimo ir kalimo darbus.
Sukimo momento ribotuvas apsaugo mechanizmą automatiškai išjungdamas variklį, jeigu antgalis užstringa.
Korpusas turi dvigubą izoliaciją.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 0-1500 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 102 dB(A) |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 32 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 26 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Galingumas | 800 W |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone deimantine karūna | 68 mm |
| Smūgių skaičius | 0-4500 sm./min. |
| Smūgio jėga | 3.0 J |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.










