Perforatorius BOSCH GBH 5-40 D
- Priklauso „SDS max“ kategorijai
- Kompaktiškas, dėl to jį patogu naudoti sunkiai pasiekiamose vietose
- Tvirtos, metalinės detalės ir optimali tepimo sistema užtikrina patvarumą
Aprašymas
Greitas gręžimas ir efektyvus kirtimo našumas.
Laidinis perforatorius.
Galima gręžti 40 mm skersmens angas, atlikti betono ir akmens kalimo darbus.
Suderinamas su įvairiais dulkių surinkimo priedais.
Su „Vario-Lock“ kalto padėties reguliavimu kiekvienai darbinei situacijai.
Išsiskiria sukimosi ir greičio pasirinkimo funkcijomis.
Specifikacija
| Svoris | 6,8 kg |
| Apsukų skaičius | 170–340 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 11,5-14 m/s² |
| Griebtuvas | SDS Max |
| Galingumas | 1100 W |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone deimantine karūna | 40-90 mm |
| Smūgių skaičius | 1500–2900 sm./min. |
| Smūgio jėga | 8.5 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 2 - gręžimas su kalimu, kalimas |
| Tipas | Dviejų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | Papildoma rankena, tepalo vamzdelis, šluostė, nešiojimo dėklas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





