Perforatorius BOSCH GBH 2-21
- Kompaktiškas ir galingas smūginis gręžtuvas
- Įrankis suderinamas su dulkių siurbliais
- 3 darbo režimai: kalimas, gręžimas su kalimu ir gręžimas
Aprašymas
Šis smūginis grąžtas tinka betonui, akmeniui ir mūrui gręžti.
Specifikacija
| Svoris | 2,3 kg |
| Vibracijos lygis | 14,7 m/s² |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 30 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 21 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Galingumas | 720 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 334 x 88 x 205 mm |
| Smūgių skaičius | 0–4800 sm./min. |
| Smūgio jėga | 2.0 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 3 - gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | Įdėklas, papildoma rankena, šluostė, gylio ribotuvas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





