
Atskėlimo plaktukas MAKITA HM0871C
- Sumažinta vibracija laisvoje eigoje
- Patogus paimti aptakaus cilindro formos modelis
- Elektroninis greičio reguliavimas garantuoja didžiausią našumą
Aprašymas
Antgalį, kad būtų patogiau, galima įtaisyti 12 padėčių.
Patogus naudoti slankus jungiklis.
Didesnis patvarumas naudojant guolius smūginėje dalyje.
AVT mažesnei vibracijai dirbant.
Priminimo apie reikalingus priežiūros darbus indikatorius praneša, kada reikia keisti anglinius šepetėliu.
Specifikacija
| Svoris | 5,6 kg |
| Vibracijos lygis | 8,0 m/s² |
| Triukšmo lygis | 97,3 db(A) |
| Griebtuvas | SDS Max |
| Galingumas | 1100 W |
| Smūgių skaičius | 1100-2650 sm./min. |
| Smūgio jėga | 8.1 J |
| Tipas | Atskėlimo plaktukai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




