Rūdžių-betono valymo mašina TRELAWNY TFP-200 380V
Aprašymas
Galimybė prijungti dulkių nusiurbimą.
Specifikacija
| Svoris | 68 kg |
| Apsukų skaičius | 1650 aps./min. |
| Darbinis plotis | 195 mm |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Galingumas | 2200 W |
| Įtampa/dažnis | 400 V / 50-60 Hz |
| Dulkių siurbimo jungties skersmuo | 50 mm |
| Darbinis gylis | 3 mm |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti




