
Betono freza su rinkiniu FLEX MS1706FR
- FR elektroninis valdymas
- Švelnus paleidimas, apsauga nuo perkrovos, temperatūros kontrolė
- Apsauginis gaubtas optimaliam dulkių nusiurbimui
Aprašymas
Galimas dviejų lygiagrečių plyšių iki 35mm gylio ir 30mm pločio frezavimas.
Specifikacija
| Svoris | 4,6 kg |
| Apsukų skaičius | 7500 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Galingumas | 1400 W |
| Disko skersmuo | 140 mm |
| Pjovimo gylis | 0-35 mm |
| Tipas | Kanalu freza |
| Standartiniai priedai | 2 diskai, šoninė rankena, plastikinis lagaminas, adapteris dulkių nusiurbimui. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








