
Akumuliatorinis oblius MAKITA DKP181Z
- Didelės galios variklis leidžia maksimaliai pjauti 3 mm gyliu
- Automatinė belaidė dulkių nusiurbimo sistema (AWS)
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Bluetooth adapteris WUT01 į komplektaciją neįeiną.
Elektrinis stabdys.
Automatinis sukimo momento reguliavimas.
Speciali kojelė apsaugo ruošinį nuo paleidimo.
Specifikacija
| Svoris | 3 kg |
| Apsukų skaičius | 12000 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Drožlės storis | 3 mm |
| Obliavimo plotis | 82 mm |
| Tipas | Akumuliatorinis oblius |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



