Akumuliatorinis karštų klijų pistoletas STEINEL Pro Mobile Glue 5011 AMP
- Belaidis profesionalus ir itin galingas
- Tinka įvairių spalvų ir Ø 11 mm klijų lazdelėms
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Du temperatūros režimai: 130°C ir 200°C.
Ergonomiškas dizainas užtikrina patogų suėmimą.
Suderinamas su 18 V BOSCH AMPShare akumuliatorių sistema.
Energiją taupantis ekologinis režimas prailgina įrankio veikimo laiką.
Tinka darbui su įvairiomis medžiagomis.
Keičiamas pistoleto antgalis.
Specifikacija
| Svoris | 0,54 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 256 x 78 x 188 mm |
| Veikimo laikas | iki 90 min. (vienu 2,0 Ah akumuliatoriaus įkrovimu) |
| Našumas | 20 g/min. |
| Tipas | Akumuliatorinis karštų klijų pistoletas |
| Įkaitimo laikas | 2 min. |
| Klijų lazdelės | Ø11 mm |
| Standartiniai priedai | 3 x 11 mm klijų lazdelės |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





