Akumuliatorinis gręžtuvas PROXXON LWB/A Solo
- Skirtas gręžimui, frezavimui ir poliravimui
- Puikiai tinka plytelių pjovimui
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Vienu įkrovimu galima dirbti ne mažiau kaip 30 min. net maksimalia galia.
Aukštos kokybės 10,8 V ličio jonų akumuliatoriaus sistema užtikrina našumą.
Tolygiai reguliuojamas greitis.
Subalansuotas DC variklis.
Tinka darbui sunkiai pasiekiamose vietose.
Lieto aliuminio pavarų galvutė.
Tvirtas korpusas iš stiklo pluoštu sustiprinto poliamido.
Ergonomiška rankena su minkšta danga.
Vidiniai mechanizmai su rutuliniais guoliais.
Specifikacija
| Svoris | 800 g |
| Ilgis | 320 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah |
| Įkrovimo laikas | 30 min. |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
- Dirbkite be perteklinio spaudimo – darbą atlieka apsukos, o ne jėga.
- Neuždenkite ventiliacijos angų, neleiskite įrankiui perkaisti.
- Sustabdykite darbą, jei prietaisas įkaista, ir leiskite jam atvėsti.
- Saugokite įrankį nuo purvo ir pašalinių dalelių.
ĮSPĖJIMAS DĖL NAUDOJIMO
PROXXON MICROMOT įrankiai yra smulkūs, tikslūs ir lengvi. Naudojant būtina laikytis šių taisyklių:
Garantija galios, jei įrankis nebus sugadintas dėl netinkamo naudojimo ar aukščiau nurodytų taisyklių nesilaikymo.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


