
Akumuliatorinis gręžtuvas MAKITA DDF484Z
- Reguliuojamas greitis
- Įrengta įrankio ir akumuliatoriaus apsaugos sistema
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių.
2 mechaniniai greičiai.
Ergonomiškas dizainas, tik 172 mm ilgio.
Korpusas apsaugotas nuo dulkių ir vandens purslų.
Integruotos 2 LED lemputės apšviečia darbinę sritį.
Integruota apsauga nuo perkrovos, perkaitimo ir nuo visiško akumuliatoriaus išsikrovimo. Neįprastai padidėjus elektros srovei ar esant nepakankamam akumuliatoriaus įkrovos lygiui, įrankis automatiškai išsijungia be jokio įspėjimo.
Specifikacija
| Svoris | 1,8 kg |
| Apsukų skaičius | 0-500/0-2000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 71 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 38 mm |
| Maks. sukimo momentas | 54/30 Nm |
| Griebtuvas | 1,5 - 13 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



