
Akumuliatorius FLEX AP XT 18V 8,0Ah
- Apsauga nuo per didelio įkrovimo ir iškrovimo
- Įkrovimo lygio indikatorius
- Puikiai tinka įrankiams, kurie naudoja didesnę srovę
Aprašymas
Tinka ilgam, nenutrūkstamam darbui.
Naujausia elementų technologija leidžia pasiekti didesnę galią.
Patentuota "Therma-Tech" technologija sugeria šilumą ir apsaugo akumuliatorių.
Elektroninė valdymo sistema (EMS) optimizuoja įrankio darbą ir užtikrina sistemos saugumą.
Apsauga nuo dulkių ir vandens purslų.
Specifikacija
| Svoris | 1,166 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 8,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 132 x 84 x 84 mm |
| Tipas | Akumuliatoriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


