Greitas akumuliatorių įkroviklis PROXXON LG/A2
- Įkrauna PROXXON Li-ion akumuliatorių per vieną valandą
- LED indikatorius: geltona spalva - kraunasi, žalia - įkrautas
- Integruotas temperatūros valdymas
Aprašymas
Atiduodama galia - 12,6 V, 2A.
Specifikacija
| Svoris | 340 g |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Įkrovimo laikas | 60 min |
| Įtampa/dažnis | 100-240 V / 50-60 Hz |
| Tipas | Akumuliatorių įkrovikliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
DUK
- Dirbkite be perteklinio spaudimo – darbą atlieka apsukos, o ne jėga.
- Neuždenkite ventiliacijos angų, neleiskite įrankiui perkaisti.
- Sustabdykite darbą, jei prietaisas įkaista, ir leiskite jam atvėsti.
- Saugokite įrankį nuo purvo ir pašalinių dalelių.
ĮSPĖJIMAS DĖL NAUDOJIMO
PROXXON MICROMOT įrankiai yra smulkūs, tikslūs ir lengvi. Naudojant būtina laikytis šių taisyklių:
Garantija galios, jei įrankis nebus sugadintas dėl netinkamo naudojimo ar aukščiau nurodytų taisyklių nesilaikymo.


