Akumuliatorius HUSQVARNA BLI300 9679643 36V 9,0Ah
- Skirtas profesionaliam naudojimui
- Ypač didelė talpa
- Efektyvus aušinimas ir intuityvus 4 šviesos diodų įkrovimo indikatorius
Aprašymas
Padidina įrankio produktyvumą ir pasižymi ilgu veikimo laiku bet kokiomis oro sąlygomis.
Specifikacija
| Svoris | 1,9 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 9,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Galingumas | 320 Wh |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 115,6 x 155 x 98 mm |
| Tipas | Akumuliatoriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



