Akumuliatorių įkroviklis HUSQVARNA QC500
- Skirtas ant nugaros nešiojamiems HUSQVARNA ličio jonų akumuliatoriams įkrauti
- Itin greitas įkrovimas
- Aktyvus baterijų aušinimas, didelė galia
Specifikacija
| Svoris | 1664 g |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Galingumas | 500 W |
| Įtampa/dažnis | 100-240 V / 50-60 Hz |
| Tipas | Akumuliatorių įkrovikliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



