Akumuliatorius BOSCH GBA ProCORE+ 18V 8,0Ah Professional
- Iki 71 % ilgesnė veikimo trukmė
- Pasižymi didele galia
- Ilgesnis naudojimo laikas esant didelėms apkrovoms
Aprašymas
Lyginant su „ProCORE 18V 8,0Ah“ akumuliatoriumi, užtikrinama iki 71 % ilgesnė veikimo trukmė.
Naudojant su BITURBO įrankiais užtikrinama galia, kuri prilygsta iki 2000 W galios elektriniams įrankiams.
Tinka naudoti su AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 1 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 8,0 Ah |
| Galingumas | 2000 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 77 x 117 x 69 mm |
| Tipas | Akumuliatoriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



