Akumuliatorius HUSQVARNA P4A 18-B45 18V 2,5Ah
- Kompaktiškas, lengvas akumuliatorius
- Ergonomiškas dizainas
- Suderinamas su „Husqvarna Aspire“ serijos įrankiais
Aprašymas
Paprastas montavimas ant įrankio.
Specifikacija
| Svoris | 0,36 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Galingumas | 45 Wh |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 114 x 81 x 45 mm |
| Tipas | Akumuliatoriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |





