Akumuliatorių ir įkroviklio rinkinys HiKOKI 18V 2x5,0Ah
Aprašymas
Integruotas LED ekranas leidžia stebėti akumuliatoriaus likutį.
Vėsinimo sistema mažina akumuliatoriaus ir įkroviklio temperatūrą krovimo metu.
Galima naudoti šaltoje aplinkoje, net iki -10 °C.
Kompaktiškas vienos vietos įkroviklis su 1 m ilgio laidu.
Įkroviklis su USB jungtimi mobiliajam telefonui ir kitiems prietaisams įkrauti.
| Akumuliatorius | 1,5 Ah (18 V) | 3 Ah (18 V) | 5 Ah (18 V) | 2,5 Ah / 5,0 Ah (Multi Volt) | 6 Ah (18 V) | 4,0 Ah / 8,0 Ah (Multi Volt) |
| Akumuliatorių įkrovimo laikas* | 15 min. | 20 min. | 32 min. | 32 min. | 38 min. | 52 min. |
Specifikacija
| Svoris | 0,65 kg (akumuliatorius) 0,6 kg (įkroviklis) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 115 x 185 x 77,5 mm |
| Tipas | Akumuliatoriai / Akumuliatorių įkrovikliai |
| Elektros įtampa | 230 V |
| Elektros srovės stiprumas | 8 A |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



