Akumuliatoriai HiKOKI Multi Volt BSL36A18X 36V/18V 2x2,5Ah/5,0Ah
- Suderinami su 18 V ir 36 V įrankiais
- Apsauga nuo perkrovos, perkaitimo
- Su įkrovimo lygio indikatoriumi
Aprašymas
Automatiškai keičia įtampos lygį pagal naudojamą įrankį 18 V arba 36 V.
Atsparumas vandeniui ir nutekėjimo angos užtikrina ilgaamžiškumą.
15 % didesnis atsparumas smūgiams dėl dvigubo elastomero sluoksnio pagrindo.
Plačiau apie MULTIVOLT akumuliatorius čia
Specifikacija
| Svoris | 0,74 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V / 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah (36V) / 5,0 Ah (18V) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 118 x 80 x 71 mm |
| Tipas | Akumuliatoriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Tik akumuliatorius |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





