
Akumuliatorinių suktukų rinkinys MILWAUKEE M18 BPP2D-402C
- Rinkinį sudaro: akumuliatorinis gręžtuvas M18 BDD, akumuliatorinis smūginis suktuvas M18 BID, 2 x 18 V 4,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis M12-18 C, lagaminas
Aprašymas
Akumuliatorinis gręžtuvas MILWAUKEE M18 BDD
- Puikiai tinka dirbti ankštose vietose
- 17 lygių sukimo momento reguliavimas ir papildoma gręžimo galia
- Metalinis korpusas
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Apsukų skaičius | 0-450 / 0-1800 aps./min. |
| Svoris | 2,0 kg (su akumuliatoriumi) |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 38 mm |
| Maks. sukimo momentas | 50 Nm |
| Griebtuvas | 13 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
Akumuliatorinis smūginis suktuvas MILWAUKEE M18 BID
- Puikiai tinka dirbti ankštose vietose
- 4 polių variklis užtikrina maksimalią galią padidindamas galios ir svorio santykį
- Tvirtas metalinis pavarų dėžės korpusas
| Apsukų skaičius | 0-2000/0-2750 aps./min. |
| Maks. sukimo momentas | 180 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-2450/0-3450 sm./min. |
| Vibracijos lygis | 12,3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 104,8 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Komplektai / Smūginiai suktuvai / Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 4,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, krepšys įrankiui. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



