Akumuliatorinis suktuvas/gręžtuvas FESTOOL T15+3 Li Plus SET
- Dėl lengvo svorio užtikrina komfortą
- Rankena padengta neslidžia medžiaga
- Du greičio pasirinkimai
Aprašymas
Galingas ir ilgaamžis variklis be šepetėlių.
Specifikacija
| Svoris | 1,5 kg |
| Apsukų skaičius | 0-450/0-1500 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 14.4 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 3 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 16 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 35 mm |
| Maks. sukimo momentas | 27/40 Nm |
| Elektroninis stabdys | Yra |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas Systainer, 2 x akumuliatoriai |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


