
Akumuliatorinis suktuvas MAKITA DFR550RTJX
- Kompaktiškas ir patogus įrankis varžtų 25-55 mm sukimui
- Tyli sankaba, tvirtesnė konstrukcija
- Sukimo kreipiančioji nukreipia juostą ir nepersisuka
Specifikacija
| Svoris | 2,1 kg |
| Apsukų skaičius | 4000 aps./min. |
| Ilgis | 424 mm |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 78 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Medvaržčių sukimo skersmenys | 4 mm |
| Varžto ilgis | 25-55 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah 18V akumuliatoriai BL1850B, greitasis įkroviklis DC18RC, Makpac lagaminas Nr.3 |
| Funkcionalumas | Automatinis varžtų padavimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



