
Akumuliatorinis suktuvas MAKITA DFR450ZX be akumuliatorių ir įkroviklio
- Sukimo kreipiančioji, nukreipia juostą ir nepersisuka
- Tyliai veikianti sąnkaba, tvirtesnė konstrukcija
- Akumuliatoriaus apsaugos sistema, prailginamas akumuliatoriaus naudojimo laikas
Aprašymas
Patogus jungiklis.
Dulkėms nepralaidi konstrukcija.
Patobulintas ir patvarus akumuliatorinis suktuvas. Dar tvirtesnis aliuminio antgalis.
Specifikacija
| Svoris | 2,0 kg |
| Apsukų skaičius | 4000 aps./min. |
| Ilgis | 369 mm |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 78 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Medvaržčių sukimo skersmenys | 4 mm |
| Varžto ilgis | 25-41 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | PH sukimo antgalis 127 X 5 mm PH2 6833 (3Vnt.) |
| Funkcionalumas | Automatinis varžtų padavimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



