Akumuliatorinis smūginis veržliasukis HiKOKI WR36DB Multi Volt 36V
- Nauja Multi Volt serija
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Apsauga nuo dulkių ir vandens - IP56
Aprašymas
Kompaktiškas ir lengvas.
Akumuliatoriaus įkrovimo lygio indikatorius.
Plačiau apie MULTIVOLT akumuliatorius čia
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1/2" |
| Svoris | 3,7 kg |
| Apsukų skaičius | 0-600/ 0-900, 0-1200/ 0-1500 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 1,5 - 14,8m/s2 |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 36V - 2,5 Ah / 18V - 5,0Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 1050 Nm (atsukimo - 1650 Nm) |
| Smūgių skaičius | 0-1200/ 0-1800/ 0-2300/ 0-2900 sm./min. |
| Varžto sukimo skersmuo | M12-M30 |
| Kietintos veržlės sukimo skersmuo | M10-M24 |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | 2 x Multi Volt akumuliatoriai BSL36A18, įkroviklis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




