
Akumuliatorinių įrankių rinkinys MAKITA CLX004SAJ
Aprašymas
DF332
| Apsukų skaičius | 0-450/0-1500 aps./min. |
| Svoris | 1,2 kg |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 10 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 28 mm |
| Maks. sukimo momentas | 35/21 Nm |
| Griebtuvas | 0,8 - 10 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 154 x 66 x 236 mm |
| Vibracijos lygis | ≦2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 72 dB(A) |
TD111
| Apsukų skaičius | 0-3000/0-1300 min-1 |
| Svoris | 970 g |
| Maks. sukimo momentas | 135 Nm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 135 x 66 x 229 mm |
| Smūgių skaičius | 0-3900/0-1600 min-1 |
| Varžto sukimo skersmuo | M4-M8 |
| Veržlės sukimo skersmuo | M5-M14 |
| Vibracijos lygis | 12,5 m/sec² |
| Tvirtinimo kvadratas | 1/4" |
| Triukšmo lygis | 105 dB(A) |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Komplektai / Smūginiai suktuvai / Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 2,0 Ah 12V akumuliatoriai BL1021B, įkroviklis DC10SA, Makpac lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


