
Akumuliatorinis smūginis gręžtuvas MAKITA HP331DZ
- Puikiai tinka darbui siaurose erdvėse.
- 3 darbo režimai: sukimas, gręžimas ir smūginis gręžimas.
- Įrankis parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio!
Aprašymas
Darbinis šviesos diodas.
Ergonomiška gumuota rankena.
Akumuliatoriaus apsaugos sistema, prailginamas akumuliatoriaus naudojimo laikas.
Guolinė konstrukcija užtikrina prietaiso patvarumą.
Specifikacija
| Svoris | 1,1 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 10 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 21 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 8 mm |
| Maks. sukimo momentas | 30 / 14 Nm |
| Griebtuvas | 0,8-10 mm |
| Tipas | Smūginiai gręžtuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


