Akumuliatorinis gręžtuvas/suktuvas REMS 22V Helix VE
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Mobilus ir patogus akumuliatorinis įrankis gręžimui, varžtų sukimui ir vamzdžių nuožulų nuėmimui
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Kompaktiškas ir lengvas.
Skirtas surinkimui, išardymui ir remontui.
Su dviem greičių režimais ir 15 sukimo momentų lygių.
Galima naudoti tiek su akumuliatoriumi, tiek prijungus prie elektros tinklo.
Idealiai tinka gręžti keramikoje, molyje, granite ar marmure su plytelių karūnėlėmis Ø 14 mm.
Varžtų sukimas ir atsukimas ≤ Ø 8 mm.
Patvarus 500 W variklis.
Reguliuojamas sukimo momentas iki 50 Nm.
LED darbo šviesa.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 0–560 / 0–1900 aps./min |
| Akumuliatoriaus įtampa | 22 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 32 mm |
| Maks. sukimo momentas | 50/30 Nm |
| Reversas | Yra |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | Medžiaginis krepšys, gręžtuvas, kabliukas pakabinimui. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







