Akumuliatorinis gręžtuvas/suktuvas HiKOKI Multi Volt DS36DCW2Z 36V
- Vartotojo apsauga užstrigus griebtuvui RFC (reactive force control) su giroskopiniu jutikliu
- Padidinta sukimo jėga iki 155 Nm
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Sumažintas, lengvesnis modelis (lyginant su analogu DS36DA).
Apie 20 % greitesnis (lyginant su analogu DS36DA).
Šoninę rankeną galima reguliuoti 11 skirtingų padėčių.
Specifikacija
| Svoris | 2,1 kg |
| Apsukų skaičius | 0-550/2200 aps./min. |
| Ilgis | 190 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah (36V) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 20 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 118 mm |
| Griebtuvas | 1,5-13 mm |
| Medvaržčių sukimo skersmenys | 16x100 mm |
| Sukimo momentas | 100/155 Nm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | Šoninė rankena, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



