
Akumuliatorinis suktuvas MAKITA DDF083Z
- Idealus įrankis darbui siaurose erdvėse
- Variklis be šepetėlių - trumpesnis korpusas
- Įrankis parduodamas be kroviklio ir be akumuliatorių!
Aprašymas
Guolinė konstrukcija užtikrina prietaiso patvarumą.
Kompaktiškas šešiakampis griebtuvas.
Variklis be šepetėlių - lengvesnis ir mažesnis, ilgesnis darbo laikas, daugiau jėgos ir greičio.
Darbinis šviesos diodas.
Ergonomiška gumuota rankena.
Įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai nukritus įkrovos lygiui iki minimumo. Taip tausojama baterija ir prailginimas jos tarnavimo laikas.
Specifikacija
| Svoris | 1,3 kg |
| Apsukų skaičius | 0-500 / 0-1700 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 77 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 36 mm |
| Maks. sukimo momentas | 40/23 Nm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



