Akumuliatorinis tiesinis gręžtuvas PROXXON IGS/A
- Skirtas šlifavimui, šerpetojimui, dažų nuėmimui
- Skirtas nuo 0,5 iki 6,5 mm velenams
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Pavarų galvutė pagaminta iš lieto aliuminio.
Pagrindinis korpusas pagamintas iš stiklo pluoštu sutvirtinto poliamido.
Minkšta, patogi rankena.
Pramoninio dizaino griebtuvas.
Tolygus greičio reguliavimas ir speciali subalansuota nuolatinė srovė.
Galingas, tylus ir patvarus variklis.
Specifikacija
| Svoris | 970 g (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-1500/4200 aps./min. |
| Ilgis | 290 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Griebtuvas | 0,5 - 6,5 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | Plieninis šepetys 50 mm, papildoma rankena |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
- Dirbkite be perteklinio spaudimo – darbą atlieka apsukos, o ne jėga.
- Neuždenkite ventiliacijos angų, neleiskite įrankiui perkaisti.
- Sustabdykite darbą, jei prietaisas įkaista, ir leiskite jam atvėsti.
- Saugokite įrankį nuo purvo ir pašalinių dalelių.
ĮSPĖJIMAS DĖL NAUDOJIMO
PROXXON MICROMOT įrankiai yra smulkūs, tikslūs ir lengvi. Naudojant būtina laikytis šių taisyklių:
Garantija galios, jei įrankis nebus sugadintas dėl netinkamo naudojimo ar aukščiau nurodytų taisyklių nesilaikymo.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


