Akumuliatorinis suktuvas HiKOKI DS18DDQ 2,0Ah su sukimo priedais
- Kompaktiškas, lengvas ir universalus
- Užtikrina galią, tikslumą ir ilgaamžiškumą
- 55 Nm sukimo momentas leidžia atlikti sunkiausias užduotis
Aprašymas
Puikiai tinka sunkiai prieinamoms, ankštoms erdvėms.
Lengvas ir greitas antgalių pakeitimas.
LED lemputė apšviečia darbo vietą.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Specifikacija
| Svoris | 0,9 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 0-440/1700 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 36 mm |
| Maks. sukimo momentas | 55/26 Nm |
| Griebtuvas | 1,5 - 13 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 116 x 85 x 217 mm (be adapterio) |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 2,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, HSC lagaminas, 4 x sukimo priedai: išcentrinė sukimo galvutė, trijų kumštelių griebtuvas, atsuktuvo antgalių laikiklis, kampinė sukimo galvutė |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti







