Akumuliatorinis suktuvas/gręžtuvas BOSCH GSR 18V-65, LB
- Dėl patobulinto 63 Nm sukimo momento, lengvai įveikia sunkias gręžimo užduotis
- Kompaktiškas ir patogus naudoti ankštose erdvėse, nes galvutės ilgis tik 166 mm
- Perjungiama „KickBack Control“ užtikrina patikimą apsaugą ir valdymą
Aprašymas
Du darbiniai žibintai užtikrina maksimalų apšvietimą.
Galingą našumą užtikrina patvarus variklis be šepetėlių ir patikimos pavaros.
Perjungiama „KickBack Control“ funkcija, kuri apsaugo nuo atsitiktinės atatrankos.
Geresnį darbo vietos apšvietimą užtikrins du darbiniai žibintai.
Specifikacija
| Svoris | 1,06 kg |
| Apsukų skaičius | 0–550/0–2100 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 35 mm |
| Griebtuvas | 13 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 360 x 444 x 151 mm |
| Sukimo momentas | 31/63/76 Nm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 4,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






