Akumuliatorinis suktuvas - gręžtuvas FESTOOL T18+3 Basic
- Patogus darbas dėl lengvos „T“ konstrukcijos, rankenos su minkšta danga ir tobulai subalansuoto svorio centro
- CENTROTEC greito keitimo sistema, kampinis ir ekscentrinis antgaliai bei gylio ribotuvas užtikrina didesnį gręžimo ir sukimo tempą
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Tinka naudoti baldų, durų ir langų montavimui, furnitūros, lentjuosčių tvirtinimui, varžtų sukimui į medieną, metalą, plastiką bei šių medžiagų gręžimui.
Integruotas LED apšvietimas.
Lengvai keičiamas režimas iš varžtų sukimo į gręžimą.
FastFix tvirtinimas užtikrina greitą antgalių pakeitimą.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Ilgaamžis, tvirtas ir galingas.
Li-HighPower akumuliatorius galingas ir ypač lengvas.
Elektroninis sukimo momento valdymas užtikrina tikslų sukimą.
Antgalių dėkle yra net šeši sukimo antgaliai.
Kampinis antgalis palengvina darbą sunkiai pasiekiamose vietose.
Specifikacija
| Svoris | 1,7 kg |
| Apsukų skaičius | 0-450/0-1500 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5-2,7 |
| Triukšmo lygis | 75 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 45/13 mm |
| Maks. sukimo momentas | 35/50 Nm |
| Griebtuvas | 1,5 - 13 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | CENTROTEC griebtuvas, CENTROTEC magnetinis sukimo antgalių laikiklis BH 60 CE-Imp, diržo spaustukas, FastFix grąžto greitojo fiksavimo griebtuvas 13 mm, sukimo antgalis PZ 2, Systaineris SYS3 M 187 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








