Akumuliatorinis juostinis suktuvas FESTOOL DWC 18-4500 Basic 4,0Ah
- Lengvas ir patogus darbui virš galvos
- Galingas EC-TEC variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodamas su 4,0 Ah akumuliatoriumi, be įkroviklio
Aprašymas
Visi įrankio komponentai yra orientuoti į ilgaamžiškumą.
Greitas ir tikslus varžtų sukimas viena ranka.
Nedidelis įrankio svoris palengvina darbą.
Puikiai tinka gipso pluošto, medienos drožlių ir OSB plokščių tvirtinimui statybose.
Įrankis turi inovatyvią Stop-and-Go funkciją.
Specifikacija
| Svoris | 1,3 kg |
| Apsukų skaičius | 0-4500 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 83 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 5/14 Nm |
| Griebtuvas | 6 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 1 x 4,0 Ah akumuliatorius, 3 x sukimo antgaliai, antgalių laikiklis, diržo spaustukas, gylio ribotuvas, laikiklis, automatinio sukimo mazgas, lagaminas Systainer SYS3 M 187 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Tik akumuliatorius |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







