
Akumuliatorinių įrankių rinkinys MAKITA CLX224A
- Rinkinyje: akumuliatorinis gręžtuvas DF333DZ, akumuliatorinis smūginis suktuvas TD110DZ, 2x2,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis DC10SB, krepšys
Aprašymas
Akumuliatorinis gręžtuvas DF333DZ
| Apsukų skaičius | 0-450 / 0-1700 aps./min. |
| Svoris | 1,2 kg |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 10 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 21 mm |
| Maks. sukimo momentas | 30 / 14 Nm |
| Griebtuvas | 0,8 - 10 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 179 x 66 x 209 mm |
| Vibracijos lygis | ≦2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 70 dB(A) |
Akumuliatorinis smūginis suktuvas TD110DZ
| Apsukų skaičius | 0-2600 aps./min. |
| Svoris | 1,0 kg |
| Maks. sukimo momentas | 110 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-3500 sm./min. |
| Varžto sukimo skersmuo | M4-M8 |
| Veržlės sukimo skersmuo | M5-M12 |
| Kietintos veržlės sukimo skersmuo | M5-M10 |
| Tvirtinimo kvadratas | 1/4" |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2 x 2,0Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Tipas | Komplektai / Smūginiai suktuvai / Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 2,0 Ah 12V akumuliatoriai BL1021B, įkroviklis DC10WD, krepšys |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


