Akumuliatorinių įrankių rinkinys FESTOOL TID 18 5,2/4,0-Set TPC 18/4
Aprašymas
Akumuliatorinis smūginis suktuvas TID 18-Basic
- Galingas ir ilgaamžis variklis be šepetėlių
- Ergonomiška ir kompaktiška konstrukcija užtikrina tikslų, ilgai trunkantį ir mažiau nuovargio keliantį darbą
- Itin tvirtas smūginis mechanizmas
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Apsukų skaičius | 0-1200 / 2000 / 3200 aps./min. |
| Svoris | 1,5 kg |
| Maks. sukimo momentas | 180 Nm |
| Griebtuvas | 1/4" |
| Smūgių skaičius | 4500 sm./min. |
| Varžto sukimo skersmuo | 8 mm |
| Varžto ilgis | iki 220 mm |
| Vibracijos lygis | 24,0 m/s² |
| Triukšmo lygis | 108 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
Akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas TPC 18/4
- Galingas, patvarus ir ilgaamžis variklis be anglinių šepetėlių
- Tinkantis medienai, metalui, mūrui ir kitoms medžiagoms
- Lengvai ir patogiai paruošiamas įrankis, nereikia papildomų įrankių
- Patikimas akumuliatorius užtikrina optimalią galią, yra kompaktiškas
- Mobilus, lengvai transportuojamas
- Saugus ir išmanus
Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Svoris | 1,3 kg (su akumuliatoriumi) |
| Maks. sukimo momentas | 50/75 Nm |
| Maks. smūgių skaičius | 57600,00 sm./min. |
| Griebtuvas | 1,5-13 mm |
| Gręžimo skersmuo | 70/13/10 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
Specifikacija
| Svoris | 1,5 kg (su 4,0 Ah akumuliatoriumi), 1,7 kg (su 5,2 Ah akumuliatoriumi) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah / 5,2 Ah |
| Tipas | Komplektai / Smūginiai gręžtuvai / Smūginiai suktuvai |
| Standartiniai priedai | 1 x akumuliatorius 4,0 Ah, 1 x akumuliatorius 5,2 Ah, grąžto griebtuvas, greitas įkroviklis, kampinis antgalis, diržo spaustukas, papildoma rankena, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








