Akumuliatorinis smūginis suktuvas/veržliasukis BOSCH GDX 18V-285 2x4,0Ah, GAL 18V-40, LB
- GDX įrankių laikiklis leidžia dirbti su varžtais ir sraigtais vienu įrankiu
- Didelis 285 Nm sukimo momentas
- Puikiai tinka M8, M10 ir M12 varžtams
Aprašymas
Tinka darbui su mediena ir metalu.
Du greičio režimai.
Kompaktiškas ir patogus naudoti tiek dirbant patalpose, tiek lauke.
Ergonomiška, plona rankena su minkšta danga užtikrina komfortą dirbant ilgą laiką.
Tinka medsraigčiams ir savisriegiams varžtams į skardą.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1/2" keturkampis frikcinis žiedas ir kiaurymė, 1/4'' šešiabriaunis „Uni“ |
| Svoris | 1,7 kg |
| Apsukų skaičius | 0-2000 / 0-2800 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 15,8 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Maks. sukimo momentas | 285 Nm |
| Atsukimo momentas | 500 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-3000 / 0-3600 sm./min. |
| Sukimo momentas | 0-200 / 0-285 Nm |
| Tipas | Smūginiai suktuvai / Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | Diržo spaustukas, 2 x 4,0 Ah akumuliatoriai, greitasis įkroviklis GAL 18V-40, lagaminas L-BOXX |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





