
Akumuliatorinė žoliapjovė MILWAUKEE M18 FBCU-0 Fuel
- Galinga, skirta žolei, piktžolėms, tankiems krūmams ir medeliams iki 3 cm skersmens pjauti
- Du greičio režimai užtikrina didžiausią našumą bei ilgesnį veikimo laiką
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Įrankis pilnai įsijungia greičiau nei per 1 sekundę, tam, kad būtų pasiekiama didžiausia galia ir maksimalus valdymas.
35-40 cm pjovimo juostos pjovimo galvutė ir 23 cm ilgio 4 dantų ašmenys skirti sudėtingesniems darbams.
Puiki ergonomika dėl patogios dviračio tipo rankenos ir dvigubo petnešų diržo, kuris užtikrina užtikrina didesnį komfortą.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Tinka visi MILWAUKEE 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 5,2 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 0-4900/6200 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Rankenos tipas | U-formos |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Pjovimo plotis | 400 mm |
| Valo skersmuo | 2,4 mm |
| Standartiniai priedai | Laikymo diržas, pjovimo galvutė ir pjovimo peilis |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Dokumentai, skrajutės, instrukcijos
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











